روسری نخی پاییزه مدل KT384

  این کالا را تا کنون 177 نفر پسندیده اند
 ارسال از انبار ایران تحویل 3 روزه
25,000 تومان
 
تحویل کالا 10 تا 15 روز کاری و ارسال از انبارهای کشور چین و سنگاپور می باشد. تحویل کاهای بخش های (شال روسری ، بچه گانه ، زیورآلات 3 روز کاری است.
هزینه پستی با مبلغ نهایی سبدخرید محاسبه شده و به هنگام صدور فاکتور در مرحله 3 خرید به مشتری نمایش داده می شود.
تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای کالاها مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند.

شرایط برگشت کالا

در صورت مواجه شدن با موارد زیر:

  • اگر ایراد فیزیکی، زدگی یا پارگی داشته باشد.
  •  اگر از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

در اولین فرصت پس از دریافت کالا (حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت) درخواست خود را با ثبت و تکمیل فرم درخواست بازگرداندن به خدمات پس از فروش سحیران اطلاع دهید. درخواست ثبت شده توسط کارشناس بررسی و در صورت تایید، هماهنگی لازم جهت بازگشت به عمل خواهد آمد.
درخواست مرجوعی در صورتی پذیرفته می‌شود که محصولات در وضعیت اولیه و کاملا نو باشند. مراقب باشید هنگام پرو لباس لکه دار و رنگ پریده نشود، بوی عطر و بدن را به خود نگیرد. مارک، بارکد، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد. برای محصولات چرمی (کیف و کفش و...) اگر هنگام تست کردن تاشدگی و خط خوردگی ایجاد شود سحیران از دریافت محصول معذور است. همچنین پوشیدن کفش روی سطح تمیز باشد، در صورتی که دارای خط خوردگی و تاشدگی و بوع غیر طبیعی باشد، قابل مرجوع نیستند.

لطفاً توجه داشته باشید در صورت عدم مطابقت کالا با شرایط ذکر شده، سحیران از دریافت محصول معذور است. بنابراین از مشتریان خود می خواهد کمال دقت را هنگام پرو محصول داشته باشند.