سوالات رایج قبل از خرید

هزینه پستی چگونه محاسبه می شود؟

بطور میانگین 19500 تومان است که مامور پست به هنگام تحویل مرسوله از مشتری اخذ میکند. هزینه پستی یا عوارض گمرک کالای خارجی توسط کارشناس مستقر در شرکت پست برحسب جدول ارزشیابی محاسبه شده و به هنگام تحویل بسته از مشتری اخذ میگردد.

مدت زمان تحویل کالا چند روز است؟

14 تا 20 روز کاری از تاریخ ارائه کدرهگیری مرسوله پستی به مشتری. مسیر حرکت مرسوله بدین شرح خواهد بود:

درباره یک کالا سوالی دارم؟

در قسمت پایین کلیه کالاها، گزینه ای بنام ' درباره این کالا سوالی دارم؟ ' وجود دارد. روی آن کلیک کنید و با درج آدرس ایمیل خود، سوال را مطرح کنید و دکمه ارسال را فشار دهید. واحد پشتیبانی در کوتاه ترین زمان ممکن به سوال شما پاسخ جامع خواهد داد.
از آنجا که تنها راه ارتباطی در این قسمت، جهت پاسخ به سوال شما از طریق ایمیل است نسبت به درج صحیح آدرس ایمیل خود دقت کافی را مبذول فرمایید.
اگر آدرس ایمیل ندارید، در اولین فرصت به ساخت آن اقدام نمایید چرا که برای خرید از فروشگاه اینترنتی داشتن آدرس ایمیل الزامیست.

سایزبندی پوشاک چگونه است؟

معیار ما به هنگام ثبت سفارش پوشاک سایزبندی US است که در جدول هر لباس وجود دارد. لطفاً ابتدا پارامترهای اندام خود را بطور دقیق با سانتی متر اندازه گرفته و با مراجعه به جدول سایزبندی کالا، متناسب با اندام خود سایز را انتخاب کنید:

آیا امکان پرداخت مبلغ سفارش پس از تحویل کالا از مامور پست وجود دارد؟

خیر. سرویس پرداخت در محل برای کالایی که از انبار خارج ارسال می شود توسط شرکت پست ارائه نمی شود.

آیا دفتر نمایندگی فروش در تهران دارید؟

ما دفتر نمایندگی در تهران یا سایر شهرستان ها نداریم و ثبت سفارشات فقط بصورت اینترنتی از سایت www.sahiran.com انجام می شود.

اگر سبدخرید من حاوی چند کالا باشد هزینه پستی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه پستی یا عوارض گمرک کالای خارجی توسط کارشناس مستقر در شرکت پست برحسب جدول ارزشیابی محاسبه شده و به هنگام تحویل بسته از مشتری اخذ میگردد. هزینه پستی کالاهایی که از انبار ایران ارسال میشوند در هنگام ثبت سفارش محاسبه و به مبلغ نهایی فاکتور افزوده می شود. (بروزرسانی 20آذرماه95)

من تا کنون پرداخت اینترنتی انجام نداده ام، مرا راهنمایی کنید؟

جهت اطلاع از آموزش فعالسازی کارت بانکی برای خرید اینترنتی بخش ' راهنما ' را مطالعه فرمایید.

ضمانت تحویل کالا به مشتری چیست؟

کلیه سفارشات کدرهگیری مرسوله دارند که در سایت پست قابل پیگیری است تا موقعیت بسته شما مشخص شود. کدرهگیری توسط شرکت پست صادر می شود و سحیران از طریق ایمیل در فاکتور خرید مشتری ثبت می نماید.

پیش از خرید کالا، چگونه می‏‌توانم از این که کالا ساخت کجاست، مطلع بشوم؟

لازم به ذکرست که کشور سازنده روی کیفیت کالا تاثیری ندارد و برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که بسیاری از کالاها در چین ، کره جنوبی ، ترکیه و هنگ کنگ تولید می‌شوند.