سوالات رایج قبل از خرید

آیا امکان پرداخت مبلغ سفارش درب منزل به هنگام تحویل وجود دارد؟

خیر.

آیا فروش حضوری دارید؟

خیر. ما دفتر نمایندگی در تهران یا سایر شهرستان ها نداریم و ثبت سفارشات فقط بصورت اینترنتی از سایت www.sahiran.com انجام می شود.

مدت زمان تحویل کالا چند روز است؟

ارسال از انبار کشور چین ، ترکیه و سنگاپور 14 تا 20 روز کاری از تاریخ ارائه کدرهگیری مرسوله پستی به مشتری. مسیر حرکت مرسوله بدین شرح خواهد بود:

هزینه پستی چگونه محاسبه می شود؟

بطور میانگین 19500 تومان است که مامور پست به هنگام تحویل مرسوله از مشتری اخذ میکند.

پیش از خرید کالا، چگونه می‏‌توانم از این که کالا ساخت کجاست، مطلع بشوم؟

کشور سازنده روی کیفیت کالا تاثیری ندارد و برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر بسیاری از کالاها در چین ، کره جنوبی و ترکیه تولید می‌شوند. کلیه اجناس ما از انبار خارج از کشور مستقیماً به آدرس مشتری ارسال می شود.

ضمانت تحویل کالا به مشتری چیست؟

کلیه سفارشات کدرهگیری مرسوله دارند که در سایت پست قابل پیگیری است تا موقعیت بسته شما مشخص شود. کدرهگیری توسط شرکت پست صادر می شود و سحیران از طریق ایمیل در فاکتور خرید مشتری ثبت می نماید. همچنین با ثبت سفارش در سایت ، فاکتور فروش به ایمیل مشتری ارسال می گردد که یک نسخه از آن نیز در سایت قرار دارد. سحیران از 1393 در زمینه ارائه محصولات پوشاک ، کیف و کفش و .... فعالیت میکند و تا کنون توانسته مشتریان زیادی از تمام نقاط کشور را جذب خود کند.

سایزبندی پوشاک چگونه است؟

لطفاً ابتدا پارامترهای اندام خود را بطور دقیق با سانتی متر اندازه گرفته و با مراجعه به جدول سایزبندی کالا، متناسب با اندام خود سایز را انتخاب کنید. امکان تعویض کالا با توجه به ارائه جدول سایزبندی دقیق به مشتری، وجود ندارد: